We wrześniu 2017..

Dnia 30 września 2017 roku odbyła się XIII Jesienna Biesiada. O 10:30 przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami spotkały się w ogrodzie przedszkolnym. Na początku odbyły się wspólne zabawy ze śpiewem: „Mam chusteczkę haftowaną”, „Jagódki”, „Karuzela”, „Pociąg”. Następnie każda grupa wykonała warzywne ludziki. W uroczystym pochodzie zostały zaniesione i ustawione na ławkach, gdzie można było podziwiać ich kunszt wykonania oraz ciekawe pomysły na cudaki. Pomysłowe zadania do wykonania były zabawne i wymagające dużej zręczności. Na zakończenie odbyła się uczta dla podniebienia, czyli smaczne kiełbaski z grilla, pieczone ziemniaczki i placki ziemniaczane.
Długo będziemy pamiętać te mile spędzone chwile, szczególnie, że pogoda nam dopisała.

Krasnoludki i pani Grażynka

« 5 6 7 8 »